0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Возрасните Одлични Татковци Се Унапредуваат Во Дедо Смешен Нов Татко Дуксер Екипажот

Возрасните Одлични Татковци Се Унапредуваат Во Дедо Смешен Нов Татко Дуксер Екипажот

DEN 415.20
Залиха

Пристапност

Возрасните Одлични Татковци Се Унапредуваат Во Дедо Смешен Нов Татко Дуксер Екипажот. 8.0 мл., 50/50 памук/полиестер. Беспрекорно тело со поставени ракави. 1х1 ребро јака, манжетни и појас со спандекс. Двојна игла зашиена на стрес-точки. Скриени шевови на манжетни. Возрасните Одлични Татковци Се Унапредуваат Во Дедо Смешен Нов Татко Дуксер Екипажот.

Параметри на производот

Слична стока