0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Моето мало Пони филмот Флип и Вител Пират Виножито цртичка

Моето мало Пони филмот Флип и Вител Пират Виножито цртичка

DEN 175.84
Залиха

Пристапност

Еј, Скаливаги, време е да се биде прекрасен! Пејте заедно со прекрасното swashbucklin 'пиратски мелодија што ја пее фигурата на видот на пиратскиот пиратски виножито! Инспириран од мојот мал пони Филмот, Притиснете го „Виножито црти“ пиратски пони „Кат“, за да ја слушне нејзината како ја пее нејзината песна од филмот. Децата можат да ја водат во седечка позиција и кога ќе го пуштат, пиратските пони од виножито, пиратски пони! Користете го вклучениот маркер за да ги украсите крилјата на Виножито цртичка со боја. Прекрасно е да изберете забавен дизајн! Мојот мал пони и сите поврзани ликови се трговски марки на hasbro.my Little Pony : The Movie. Copyright 2017 My Little Pony Productions, LLC. Лиценциран од Хасбро. Инспириран од мојот мал пони филмот. Виножито цртичка како пиратско пони. Ја пее нејзината песна од филмот. Водете го пони во седечка позиција и ослободете за да ја натера да се преврти. Вклучува маркер за украсување на нејзините крилја. Вклучува пони, маркер и упатства . на возраст од 4 и повеќе години. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години . е во согласност со ASTM D-4236. Маркерите можат да дамкаат. Потребна е надзор за возрасни . 1 ААА алкална батерија е потребна. Вклучена демо батерија.

Параметри на производот

Слична стока