0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сет на столчиња за јадење, странични столици со перничиња со водоотпорна површина, странични столици за трпезарија, кујнски столици со кожено кожено седиште висок?

Сет на столчиња за јадење, странични столици со перничиња со водоотпорна површина, странични столици за трпезарија, кујнски

DEN 3029.12
Залиха

Пристапност

Современа кожна кожена кожа со висок грб, стол за јадење со метални нозе за кујнски мебел, дневна соба, просторија за состаноци, ресторан-црна, бела. Модерна едноставна дизајн на кривата. Структура, лесна за склопување, цврсти лежишта (6 столици) меко поставено седиште и грб : Седиштето нежно залепено со сунѓер со голема густина ви овозможува удобно да седите. Тоа ви дава релаксација за пријатно време на вечера без вкочанетост откако ќе седите за одреден временски период. Издржлив капацитет на метална тежина : 300 фунти. (Секое) Име на производот : Модерни метални нозе за кожни метални нозе за јадење Име на производи за јадење : Модерни метални метални нозе за трпезарија Големина : 19.2 * 15.7 * 38.2 Во Опис : Материјал : ПУ, метален пакет : 6pcs/1ctn Боја : црна/бела/сива Ограничување на тежината : 265 фунти 6 сет на главни карактеристики на столчиња за јадење Сила Спецификации на други столчиња во боја (приближно) Големина на производот : Должина : 19,3 инчи; ширина : 15,7 инчи; Висина : 38,2 инчи (седиште); Висина на потпирачот за грб : 21,3 инчи Големина на пакување : 42.32x 18,5x13 инчи / 107.5x47x33cm (6pcs) Максимален капацитет : 265 фунти / 120 кг Бруто тежина : 59,5 фунти / 27 кг (6pcs) Нето тежина : 53 bbs / 24kg (6pcs) сет од 6 Јадење столици страници ПУ перничиња столици со водоотпорна површина, странични столчиња за трпезарија, кујнски столици со кожена кожа подлежено седиште високо грб за кујната дневна соба, црна.

Параметри на производот

Слична стока