0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Добри зафати професионален челик за заострување

Добри зафати професионален челик за заострување

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

ОКСО ДОБРО ГРИПС® Професионален челик за заострување е дизајниран да ви помогне да ги одржувате ножевите во кујната правилно да се исполнат совршени за одржување на остриот сечење на оксо добро зафаќаат професионални прибор за јадење од не'рѓосувачки челик со високо-јаглерод, и контурирана полипропиленска рачка, се спротивставува на влагата и перничињата вашата рака за да обезбедите рака Безбедна, не-лизгачка заштитна штитник ги задржува рацете безбедно надвор од патот кога во употреба на производителот на производителот на миење садови, гарантирана од не'рѓосувачки челик. Миење на рацете. Гаранција за доживотно време. Увезени.

Параметри на производот

Слична стока