0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Летни Модни Крпеница Резервоари Без Ракави Кошули Шорцеви Панталони За Плажа Костум За Мажи Смокинг Панталони Машки Плус Големина Костум

Машки Летни Модни Крпеница Резервоари Без Ракави Кошули Шорцеви Панталони За Плажа Костум За Мажи Смокинг Панталони Машки Плус

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Одмор. Стил : Мода. Материјал : Полиестер. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 Компјутер Топ 1пц панталони. Големина шема : . Големина : С Биста : 105см/41.34" Рамо : 44см/17.32" Должина : 70см/27.56" Половината : 74см/29.13" : 105см/41.34" Должина На Дното : 52см/20.47"Големина : М Биста : 110см/43.31" Рамо : 46см/18.11" Должина : 71см/27.95" половината : 78см/30.71" : 110см/43.31" должина на дното : 53см/20.87"големина : л биста : 115см/45.28" Рамо : 48см/18.90" должина : 72см/28.35" половината : 82см/32.28" : 115см/45.28" должина на Дното : 54см/21.26"Големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" должина : 73см/28.74" половината : 86см/33.86" : 120см/47.24" должина на Дното : 55см/21.65"Големина : xxl биста : 125см/49.21" рамо : 52см/20.47" должина : 74см/29.13" половината : 90см/35.43" : 125см/49.21" должина на долниот дел : 56см/22.05" + колокација " машкиот комплет е лесен за колокација и може добро да се собере со палто. ①Материјал Е Изработен Од Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ①Прилики сетот За Мажи е Одличен Избор за Песочна Плажа. Одлики, Дизајнот Ве Прави Попривлечни.

Параметри на производот

Слична стока