0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Огледало компатибилен со 2004- Нисан Титан десен патнички страничен хром кул-в.

Огледало компатибилен со 2004- Нисан Титан десен патнички страничен хром кул-в.

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Специфично за откривање на точката на производот : Без светло на сигналот за сигнали за сигнал : Без сигнал Светло/финиш : Вклучено : Вклучено е рачно преклопување на стакло : Енергетска стакло : Не-хетеммеморија Потсетиме : Без меморија Производ Подготовка : Директна светлина на Fit Puddle Вклучен : Без лагава светлина : Продадена : Продадена : Продадена : Продадена е лесна светлина на локва : без логал. Индивидуално Поднесена употреба : OE замена на огледало : Не-Towingkool Vue Mirrors се вашите најприфатливи огледала за замена на OE и тие се произведени од највисок квалитет, материјали отпорни на корозија за да ги издржат сите видови на временски услови. Kool Vue е специјализирана за производство на огледала за сите правила и модели; Нашите огледала минуваат низ ригорозно време, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате ретровизори со највисок квалитет. Поддржано од 1 -годишна гаранција на Kool Vue - не можете да тргнете наопаку со огледалата на Kool Vue! Линиите на бранови на очилата за огледало не треба да се користат за да се идентификуваат загреаните огледала, бидејќи сè повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала. Компатибилен со следниве возила : Белешки : За возила без влечење Package Location : Патнички странична година (и) Направете модел трим 2011-2015 Nissan Titan SV 2004-2010 Nissan Titan OE Број : 96301 ZR20 A. Број на делови : Ni1321249. Број на размена на дел : 96301 ZR20 A. Ni1321249. Fits Select : 2004-2010 NISSAN TITAN2004-2009 NISSAN ARMADA SE/LE2011,2013 NISSAN ARMADA PLATINUM2012,2015 NISSAN TITAN S/SV/PRO-4 X2010 NISSAN ARMADA SE/TITANIUM/PLATINUM2004-2005 INFINITI QX562011,2013-2014 NISSAN TITAN SV2012 NISSAN Armada SV/SL/Platinumand Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока