0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нјоеус Ленени Панталони Мажи Панталони За Мажи Цврст Обичен Еластичен Појас Џеб Памучен Ленен Панел Панталони Лежерно Лето На Клиренс

Нјоеус Ленени Панталони Мажи Панталони За Мажи Цврст Обичен Еластичен Појас Џеб Памучен Ленен Панел Панталони Лежерно Лето На

DEN 399.84
Залиха

Пристапност

70 " ве Молиме Изберете Ја Соодветната Големина според Табелата Со Големини.21" Должина : 108cm/42. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 95cm/37.18" Должина : 109cm/42.24" Должина : 107cm/42. Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, машки спортски панталони со џебови, еластични лежерни панталони со цврста боја, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата.52"XLX-Large8123890cm/35.

Параметри на производот

Слична стока