0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мажите за изведба на мажите за удобност, брифинзи за боксери, 3 пакувања

Мажите за изведба на мажите за удобност, брифинзи за боксери, 3 пакувања

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Russell Core Performance Boxer Short нуди совршена комбинација на памук, полиестер и спандекс што ви дава крајно вклопување. Ве одржува кул и удобно со супериорно управување со влага за секојдневно носење или лесен тренинг. Dri-Power 360 WILKS пот од вашето тело за да ве одржи ладно и суво. Три-мешавина ткаенина е совршена комбинација за перформанси и дополнителна мекост. Означете бесплатно, кадифен мек лента за половината.

Параметри на производот

Слична стока