0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Stuple industrieshow слатко е typographycanvas wallидна уметност од Дафне Полсели

Stuple industrieshow слатко е typographycanvas wallидна уметност од Дафне Полсели

DEN 607.84
Залиха

Пристапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Параметри на производот

Слична стока