0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сончогледно поле Сончоглед на сончоглед Реални меки рабови Фотографија сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, 11x14

Сончогледно поле Сончоглед на сончоглед Реални меки рабови Фотографија сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, 11x14

DEN 785.28
Залиха

Пристапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ким Ален. Сончогледно поле изгрејсонце Реални меки рабови.

Параметри на производот

Слична стока