0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Најдобрата органска фаза на земјата на земјата, банана боровинки, 4. торбички од мл

Најдобрата органска фаза на земјата на земјата, банана боровинки, 4. торбички од мл

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Нашите торбички со овошје, зеленчук и протеински пире се достапни во најразлични интересни вкусови како органски тиква од тиква и круша, пита од органско пилешко тенџере и органски овес од суво грозје од јаболка, дозволувајќи му на вашето малечко да пробате нови вкусови и текстури. Фаза 2 Храна за бебиња : Проширете ја палетата на вашето малечко во етапа 2 храна и запознајте ги со возбудливите нови комбинации на вкус на нашите торбички за пире од храна за бебиња. Погодна торбичка за затегнување : Овие преносни торбички се лесни за пакување и лесни за јадење, што ги прави совршени за неред без оброк на теренот или за лесно складирање на храна за бебиња. Направено со мешавина од овластени органски состојки на УСАА и реално овошје и зеленчук, овие слатки и солени мешавини нудат вкусна здрава поддршка во секоја торбичка за зачуваност. Органска банана пире од боровинки : Вклучува осум 4 мл торбички од најдобрите органски здрави пире за појадок на Земјата.

Параметри на производот

Слична стока