0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хард Бонбони, поединечно завиткани, Парве, Користи Сорбитол, Низок Натриум, Пнд Торба

Хард Бонбони, поединечно завиткани, Парве, Користи Сорбитол, Низок Натриум, Пнд Торба

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Фунта Вреќа Со Вкус Тврдите Тврди Бонбони се природно засладени и не содржат шеќер, сол, холестерол или транс с. нашите вкусни бонбони содржат нето јаглехидрати и се бесплатни и без натриум. Тоа е бонбони Без Шеќер користејќи природен засладувач на сорбитол и нема вкус.Направено во Тврди Бонбони, индивидуално завиткано, Парве, Користи Сорбитол, Низок Натриум, Пнд Торба.

Параметри на производот

Слична стока