0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Знаци Билита Портрет Круг Не бидете Свиња Во Базен, Исчистете Ја Вратата од Нередот Или Ѕидниот Знак Издржлива Абс Пластика

Знаци Билита Портрет Круг Не бидете Свиња Во Базен, Исчистете Ја Вратата од Нередот Или Ѕидниот Знак Издржлива Абс Пластика

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Нашите Знаци Билита Портрет Круг Не бидете Свиња За Базен, Исчистете Ја Вратата од Нередот Или Ѕидниот Знак Издржлив Абс Пластика "Ласерски Врежан" Лесна Инсталација "Елегантен Дизајн" Безбедносниот Знак за Базен може да се прикачи на вратата, ѕидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Текстот на знакот и дизајнерската работа се ласерски врежани во цврста пластика. Секој знак доаѓа со леплива подлога од пена, што им овозможува да бидат прикачени на која било рамна површина. Доаѓа во повеќе бои. Нашите правила базен знаци се одлични за вашата канцеларија или бизнис. Среден знак е 5" H X 7 " W Знаци Bylita Портрет Круг Не бидете Свиња За Базен, Исчистете Ја Вратата од Нередот Или Ѕидниот Знак Издржливи СТОМАЧНИ Пластични Ласерски Врежани Лесна Инсталација Елегантен Дизајн Безбедносен Знак За Базен (Црно Злато) - Среден.

Параметри на производот

Слична стока