0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Движете Се Над Сивата Цветна Пом Пом Постелнина Поставува Двојна Топка Раб Шема Микрофибер Пасторален Стил Навлака За Јорган Без Полнење

Движете Се Над Сивата Цветна Пом Пом Постелнина Поставува Двојна Топка Раб Шема Микрофибер Пасторален Стил Навлака За Јорган

DEN 655.84
Залиха

Пристапност

Ботанички цветни постелнина поставува украсува вашата соба, со што вашата соба луксузни и модерни. Нема Полнење. Шик Пом Помс Топка Фрињ шема, ултра мек микрофибер, пријатна и лесна, топла во зима и ладна во лето. Скриено затворање на патент на дното, направете го капакот на јорганот поелегантен и шик, 4 аголни врски во внатрешноста на капакот на јорганот за да го одржите утешителот на место. 3 Парчиња капак За Кралски јорган : 104*90 инчи и 2 навлаки за перници : 20*36 инчи. 3 Парчиња капак на кралицата јорган : 90*90 инчи и 2 навлаки за перници : 20*30 инчи. 2 Парчиња двојна навлака за јорган : 66*90 инчи и 1 навлака за перница : 20*30 инчи. Машина за перење, падне сува на ниско ниво, не белилото. 2 Парчиња Ботанички Цветни Пом Помс Навлака За Јорган, Без Полнење. 100% Лесни Комплети За Постелнина Од Микрофибер, меки и дише. 1 навлака за јорган : 66х90 инчи, 1 навлаки за перници : 20х30 инчи. Пастирски стил цвеќиња Постелнина Сетови За Тинејџери Деца. Скриено Затворање На Патент и Аголни Врски. Машинско перење во студ. Брзо се суши на суво ниско ниво. Променете го стилот на собата во елегантен и луксузен. Мека излитена шик, фарма постелнина.

Параметри на производот

Слична стока