0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Обуре Женски В-Вратот Копче Ромпери Јазол Вратоврска Краток Ракав Лабава Костим За Играње Комбинезон Со Џебови

Обуре Женски В-Вратот Копче Ромпери Јазол Вратоврска Краток Ракав Лабава Костим За Играње Комбинезон Со Џебови

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Добредојдовте во нашата продавница, ви посакувам среќен шопинг! ! !. Тип На Производ : Комбинезон. Пол : Женски. Тип на шема : Цврст. Материјал : Полиестер. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Боја : кајсија,црвена тула,Црна,Темносина,Армиска зелена, црвена вино. Сива, Каки, Сина, Темно сива. Пакетот вклучува : . 1*Комбинезон. Забелешка : . 1 : Забелешка : ве Молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите. 2 : Сите големини Се Азиски големини, А не американски/Европски големини, ќе има 1-2 големини помали. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека боите што ги гледате се потполно исти со вистинските бои на производот. 4 : се препорачува рачно перење/машина во ладна вода. Не е суво чисто, не се суши, не белило. Женски Комбинезон. Женски V-Вратот Копче Комбинезон. Женски Костим За Играње Со Кратки Ракави.

Параметри на производот

Слична стока