0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машка лента со шарени бенд памук за спиење, панталони 39738-xx-large

Машка лента со шарени бенд памук за спиење, панталони 39738-xx-large

DEN 367.84
Залиха

Пристапност

Hanes - Mens Solid Plit Sleep Pant, целосен еластичен удобно половината, странични џебови на цвеќиња, летање со копчиња, 60% памук 40% полиестер, направен во Индија, #39738 Точка 39738. Ханес. Машинско миење, суво суво. Точно на големината. Машки машки плетен салон за спиење, остаклива, цврста Хедер Греј. Точка 39738. Ханес. Машинско миење, суво суво. Точно на големината. Машки машки плетен салон за спиење, остаклива, цврста Хедер Греј.

Параметри на производот

Слична стока