0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гилисо Жени Обични Фустани Со Резервоари Без Ракави Летен Фустан За Печатење На Екипажот За Плажа

Гилисо Жени Обични Фустани Со Резервоари Без Ракави Летен Фустан За Печатење На Екипажот За Плажа

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно Носење Стилски и моден ве прави попривлечни Одлично За забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Овој Печатен Фустан е прекрасен! колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан. Тоа е многу мода и ве прави толку убавина. Пол : Женска Пригода : Забава, Дневна, Секојдневна Материјал : Полиестерстил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени облечени Во Големина.Usukeubustwaistwaistlengthxxxx-Голем121642112cm/44.09 "92cm/36.22" 96cm/37.80 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 112cm/44.09 "Половината : 92cm/36.22" Должина : 96cm/37.80 " тој нуди шик привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Параметри на производот

Слична стока