0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Lenovo ThinkCentre Desktop Tower Computer, AMD A-Series A8-6500B, 4 GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Windows Professional, 10Br0005US

Lenovo ThinkCentre Desktop Tower Computer, AMD A-Series A8-6500B, 4 GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Windows Professional,

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Ера на перформанси и одговорноста на серијата Think Centre M продолжува да ги проширува можностите за контрола на трошоците и управувањето, обезбедувајќи им на корисниците на претпријатијата и ИТ менаџерите со попаметни начини да бидат попродуктивни. Нашите компјутери нудат подобрени целокупни перформанси на системот, оптимизирани за најпребирливите апликации, од уредување на видео до дизајн на слика 2 D/3 D и повеќе. Проширените компатибилности за управување со електрична енергија ви помагаат да постигнете високи нивоа на енергетска ефикасност, додека двојната независна дисплеј (DID) поддршка ви овозможува истовремено да гледате до четири екрани. Пониски трошоци при подобрување на продуктивноста низ вашето претпријатие. Lenovo Think Centre Desktop Tower Computer, AMD A-Series A8-6500 B, 4 GB RAM меморија, 500 GB HD, ДВД писател, Windows 7 Professional, 10 Br0005 US со повеќе хардвер, десктоп компјутер нуди брзи и посигурно ефикасни перформанси. AMD A-Series 3,50 GHz APU испорачува прекрасни перформанси и најдобро во класа интернет игри со лесна патека за надградба за вашата работна површина. Windows 7 Professional OS паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 500 GB HDD ви обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. Супер мулти-формат ДВД диск за сите ваши оптички медиуми и потреби за снимање на видео; Игра и гори ДВД -а и ЦД -а. 4 GB меморија за мазно мултитаскинг. Безбедносна одлика за подобро потпирање и употребливост. Факторот на форма на кула е најмалку скап и многу прилагодлив со максимална сигурност. Gigabit Ethernet обезбедува перформанси на ширина на опсег, лесна употреба и сигурност за 'рбетот на вашата мрежа.

Параметри на производот

Слична стока