0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Абкнатура Жени Сандали Дозвола

Абкнатура Жени Сандали Дозвола

DEN 640.00
Залиха

Пристапност

Кликнете за да отидете во нашата продавница за повеќе производи со попуст : Хаипеиксинли Технологија Инженерска Платформа Клин Сандали со Поддршка За Лак Метална Тока Дебели Долни Реси Влечки За Плажа Ортопедски Клинови Сандали Летни Атлетски Сандали на Отворено на Плажа. Пол : Жени. Погодна Пригода : Одмор; Плажа. Сцени : Отворено; Затворен. Стил : Секојдневни, Едноставни Зборови : Женски Сандали Материјал : Метод На Гумено Затворање : Лизгање На Висина На петицата : 4см/1,58"Пакет : 1 Табела За Чевли Во Пар : Големина : 36 САД : 5,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 ЕУ : 35 ЦН : 230 Должина на Стапалото : 23см/9,06" Широк Стапало : 8,5 см/3,34 "висина на Петицата : 4см/1,58". Големина : 37 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23,5 см/9,25 "Нога Широк : 8,5-9см/3,4-3,5 "висина на Петицата : 4см/1,58". Големина : 38 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45 "Нога Широк : 9см/3.5" висина на Петицата : 4см/1.58". Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 38 ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см/9.65 "Нога Широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7 "висина На Петицата : 4см/1.58". Големина : 40 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 39 ЦН : 250 Нога Должина : 25см/9.84 "Нога Широк : 9.5 см/3.7 " висина На Петицата : 4см/1.58". Големина : 41 САД : 8,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 40 ЦН : 255 Нога Должина : 25,5 см/10,04 "Нога Широк : 9,5-10см/3,7-3,9 "висина на Петицата : 4см/1,58". Големина : 42 САД : 9.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6.5 ЕУ : 41 ЦН : 260 Нога Должина : 26см/10.24 "Нога Широк : 10см/3.94" висина На Петицата : 4см/1.58". Големина : 43 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 42 ЦН : 265 Нога Должина : 26,5 см/10,43 "Нога Широк : 10,5 см/4,13" висина На Петицата : 4см/1,58 " Женски Сандали. Женски Слајд сандали. Женски Клин Сандали. Отворено Плажа Сандали. Женски Рамни Сандали.

Параметри на производот

Слична стока