0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Осмелуваат 2б Жените Модернизира Ii Резервоарот Врвот

Осмелуваат 2б Жените Модернизира Ii Резервоарот Врвот

DEN 288.00
Залиха

Пристапност

Материјал : Полиестер (90%), Еластан (10%) Q-Wic Плус лесен полиестер/ еластан фабрикантри-третман за контрола на мирисот добри перформанси на фитилотбрз дизајн на грбот на рачката за сушење ја повлекува потта од вашата кожа, брзо се суши и има вградено антибактериска контрола на мирисот што се вклопува што седи близу до вашето тело, така што ткаенината може да ги направи своите работи заоблен кружен врат и обликот-дефинирање На Странични Шевовикоординирање На Достапни Шорцеви И Хеланки Лесно, Ветровито. УТРГ5183. 90% Полиестер/10% Еластан. Осмели 2б Жените/Дами Модернизира II Резервоарот Врвот. Активен. Летен Резервоар. Трчање. Спорт. Жени. Женски. Прашок Розова.

Параметри на производот

Слична стока