0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Месо Цвет Тенџере Во Собата Комбинација Персоналните Симпатична Автомобил Месо Растение Цвет Тенџере

Месо Цвет Тенџере Во Собата Комбинација Персоналните Симпатична Автомобил Месо Растение Цвет Тенџере

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Карактеристики : Прекрасен рустикален камион кој е насликан со воздушна четка или рачно насликан за изгледот. Секој од нив е уникатен и не може да се повтори. Централни Украси На Масата : овој прекрасен, единствен камион ќе вашите гости во годините што доаѓаат. Овој Камион е еден од моите омилени! Ова е ретро и рустикален камион што може да се користи насекаде каде што сакате да кренете простор. Ќе изгледа одлично во вашата дневна соба, кујна или спална соба и ќе даде топол амбиент каде и да го поставите. Украсувањето класичен ваков камион на фарма ќе го воодушеви секој пријател и сосед што ќе дојде во вашиот дом. Ова ќе направи да се чувствувате неизмерно дека сте во првите редови на овогодинешното украсување! ЗАДОЛЖИТЕЛНИ ПОДАРОЦИ : овој шармантен камион ќе биде прекрасен додаток на вашиот декор од сончоглед. Класичен за домашни украси, совршен за употреба како декор во текот на целата година. Совршен подарок за колекционери, љубители на автомобили и список со пакети : саксија со цвеќе од 1 екар производот е едноставен и интересен, што може да донесе убавина и виталност на вашето семејство. Едноставен и модерен дизајн, едноставна и стилска изработка. Нов избор за модна канцеларија и дом, што го прави покомпатибилен со вашата работа и живот. Внимателен подарок за вашето семејство и за себе. Никој нема да го сака тоа. Поминаа строги процедури за производство, строго го контролираат квалитетот и го споделуваат најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели.

Параметри на производот

Слична стока