0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Feit Електрични Движење Сензори Хардвер Led Безбедност Рефлектор-Бело

Feit Електрични Движење Сензори Хардвер Led Безбедност Рефлектор-Бело

DEN 2031.84
Залиха

Пристапност

Чувајте го вашиот дом безбеден и безбеден со електричното рефлектор со Тројна глава што чувствува Електрично движење. Интегрираните сензори автоматски ги вклучуваат светлата во самрак и при откривање на движење до 50 стапки. далеку. Цврстото куќиште отпорно на временски услови се спротивставува на елементите додека близнаците екстра-светли светилки ја одржуваат околината добро осветлена со 5000 лумени Дневна Светлина. Одлично за надворешна употреба како превентивна мерка против прекршителите или во затворен простор како лесен начин без раце за осветлување на просторот додека поминувате. Спецификации боја : Бело Стакло Или Тип На Леќа : Поликарбонател должина : 8,8 инчи.Извор на светлина : LEDMaterial : Извор На Алуминиумска Моќност : Hardwired Watts : 38 препорачан Тип На Сијалица : Вклучени Интегрирани LEDBulbs : Yes Indoor Или Надворешен : Надворешни Волти : 120 Lumens : 5000activation Тип : Движење-Сензорска Тежина : 2.92 lbs-SKU : ACHR173020 Feit Електрични 3010240 Движење - сензори За Хардверски Предводени Безбедносни Рефлектори-Бело.

Параметри на производот

Слична стока