0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Резервоар За Спиење Врвови Женски Обични Резервоари Со Цврста Боја У Врат Единечен Елек За Влечење Кошула Со Една Страна Врвови За Влечење

Резервоар За Спиење Врвови Женски Обични Резервоари Со Цврста Боја У Врат Единечен Елек За Влечење Кошула Со Една Страна Врвови

DEN 288.00
Залиха

Пристапност

Што добивате : 1x Резервоар Top Casual Cleawage Врвна Контрола Врвна Компресија Жените Ја Контролираат Кошулата Топ 3x Памук Атлетски Топ Женска Табела : . Ако Имате Било Какви Проблеми, Ве Молиме Не Двоумете се Да Не контактирате. Секојдневниот И Креативен Дизајн Ве Прави Да Изгледате Стилски И Шармантно. 90-Ти Култура Врвот 2x Жени Врвови Топка Топ 2 Маичка Камизола Вежба Врвот. 4x Женски Врвови Плус Големина Чипка До Врвот Жени 4x Врвови Жени Бар Блузи За Жени Опремени. ❥Дизајн : Обични Деловни Резервоари, Копче, Врат, Цврста Боја, Врвови Без Ракави, Летни Туники За Жени.58" должина : 67см/26. Нега на облека : Рачно перење и Машинско Перење Во Ладна Вода, Без Хемиско Чистење, Закачување или Сушење На Линијата. Пол : Жени.56" ❥повеќе : ова лето врвовите ЗА жени совршено се совпаѓаат СО здолниште, шорцеви, фармерки, хеланки, ПАНТАЛОНИ, СПОРТСКИ ПАНТАЛОНИ. Можете Со Капи И Некои Деликатни Додатоци За Создавање Шик Улична Мода. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.38"големина : xl сад : 16~18 велика британија/ау : 18~20 ЕУ : 40~42 БИСТА : 103СМ/40. Должина на ракавот : Без Ракави. Материјал : Полиестер. Исечени Врвот Компресија Половина Врвот Атлетски Врвот За Жени Линија Блузи За Жени Без Грб Врвови За Жени. Ткаенината е Мека, Лесна, Дише, Мазна и пријателска за Кожата, Не Е Затнат Во Лето, Не Се Прилепува за Кожата, Не Се Намалува или Избледува.

Параметри на производот

Слична стока