0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Азриски Женски Божиќни Врвови, Женски Модни Лабави Блузи Со Кружен Врат Со Долг Ракав Божиќно Печатење Маица Блузи Се Занимаваат На Продажба Плус Големина Дозвола

Азриски Женски Божиќни Врвови, Женски Модни Лабави Блузи Со Кружен Врат Со Долг Ракав Божиќно Печатење Маица Блузи Се Занимаваат

DEN 311.84
Залиха

Пристапност

Женска Мода Лабава Блуза Со Кружен Врат Со Долг Ракав Божиќно Печатење Маици Карактеристики : ткаенината е еластична, удобна и дише.Карактеристики : Долг Ракав, Печатење, Дневен, Моден Стил. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима. Тоа е прекрасен подарок за себе, пријателите или членовите на семејството. Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет,, зимска големина : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врватизирај.Usukeubustshoundersleevelungthsmall4834118cm/46.46"61cm/24.02" 55.5 cm/21.85 "76cm/29.92" Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 118cm/46.46 "Рамо : 61cm/24.02" Ракав : 55.5 cm/21.85 "Должина : 76cm/29.92" ИЗБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење.Обезбедете удобни ткаенини За Божиќ. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење.Многу стилови за избор Од божиќен празничен стил дневна облека. Нашата мисија : слушаме повратни информации од клиентите,не ризикувате со купувањето. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите. Карактеристика : краток ракав, V вратот/ Круг вратот, еднобојна, повик шик, лабава фит маици туники блузи блузи, лабава долга маица, па дури и може да биде облека за спиење.Мека лесна, растеглива, опуштена и удобна за носење, го намалува лежиштето на телото, покажува добра фигура. туника блузи за носење со хеланки, плус големина туника блузи за жени, туника блузи за жени краток ракав, летни туника блузи за жени. Добредојдовте Во Азриската Продавница за Облека, нудиме разни видови машка и женска облека,Божиќни женски И машки блузи, јакни и пижами.добредојдовте на купување.

Параметри на производот

Слична стока