0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Слопхил Деца Бебе Момчиња Две Костими За Капење Комплети За Осип Со Кратки Ракави Со КАПА UPF50+ Заштита Од Сонце Цртан Филм Животински Костими За Капење

Слопхил Деца Бебе Момчиња Две Костими За Капење Комплети За Осип Со Кратки Ракави Со КАПА UPF50+ Заштита Од Сонце Цртан Филм

DEN 376.80
Залиха

Пристапност

Спецификација : . Материјал : 82%Полиестер + 18% Спандекс. Тип На Шема : Печатење. Пол : Момчиња. Сезона : Четири Сезони. Тип На Предметот : Одбор Шорцеви. Боја : Како Што Е Прикажано. Големина На Висина - - - - Горна Должина - - - - - - - - - Препорачана Возраст - - - Одговара На Тежината. 9029см/11.41 " -49см/19.29"- - 45см/17.71" - - - 19см/7.48"-1-2Т20-29лб. 100-32см/12.59 "- - - 52см/20.47 "- - - - 47см/18.50 " - - - 21см/8.27"-2-3Т30-37лб. 110-35см/13.77 "- - - 55см/21.65 "- - - - 49см/19.29 " - - - 23см/9.05"-3-4Т38-46лб. 120-38см/14.96 "- - - 58см/22.83 "- - - - 51см/20.07 " - - - 25см/9.84"-4-5Т47-52лб. Пакетот вклучува : . 1 * Врвот, 1 * Шорцеви. Забелешка : . 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 1-2 см разлики поради рачно мерење. 82% Најлон, 18% Спандекс, УПФ 50+, мрежеста постава во стеблата за пливање. Погодни за момчиња за бебиња од 1-6 години, стеблата за Пливање со врвка за влечење можат да соберат повеќе деца со различна големина на половината. Прекрасни Костими За капење Диносауруси со ув заштита, Најдобриот избор за вашето мало момче, му носи среќен воден живот.

Параметри на производот

Слична стока