0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Машки Панталони Мажи Лето Отворено Мода Основни Лабава Дише Брзо сушење Обични Шорцеви Темно Сива Л

Машки Панталони Мажи Лето Отворено Мода Основни Лабава Дише Брзо сушење Обични Шорцеви Темно Сива Л

DEN 399.36
Залиха

Пристапност

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 62см/24.41" Колк : 98см/38.58" Должина : 62см/24.41"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 66см/25.98" Колк : 102см/40.16" Должина : 63см/24.80"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 70СМ/27.56" колк : 106см/41.73" должина : 64см/25.20"големина : 2хл сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 74СМ/29.13" колк : 110см/43.31" должина : 65см/25.59"големина : 3хл сад : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 ПОЛОВИНАТА : 78см/30.71" колк : 114см/44.88" должина : 66см/25.98"големина : 4хл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 ПОЛОВИНАТА : 82СМ/32.28" колк : 118см/46.46" должина : 67см/26.38"Големина : 5хл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 ПОЛОВИНАТА : 86СМ/33.86" КОЛК : 122СМ/48.03" должина : 68см/26.77"големина : 6хл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 половината : 90см/35.43" КОЛК : 126см/49.61" должина : 69см/27.17"големина : 7хл сад : 22 велика британија : 28 еу : 52 Половината : 94СМ/37.01" Колк : 130см/51.18" Должина : 70см/27.56"1. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењешто добивате : 1 машки панталони стил : дневно/секојдневно2. Погледнете ги овие мажи панталони, ние сме во љубов со овие! Не се толку удобни, но толку совршени за сите сезони сезона : Цела сезона пол : мажи3. Погоден за пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, товар, спорт, на отворено, качување материјал : полиестер како да се мие : рачно миење ладно, закачување или обложување суви машки Панталони Мажи Летна Мода На Отворено Основни Лабави Обични Шорцеви за Брзо сушење што Дишат. Машки Панталони : за прилики, овој фустан е многу погоден за летна облека, а во комбинација со елек и врв е многу добар. Совети : 1. Ве молиме споредете ги деталните димензии со вашите пред да ги купите!!! 2. Боите може малку да се разликуваат, во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-3см. Благодарам. (Сите мерења се во сантиметри, имајте предвид дека 1 сантиметар=0,39 инчи, 1 инч=2,54 сантиметри).

Параметри на производот

Слична стока