0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Џонс Манвил РЦ147. - Линакустична РК

Џонс Манвил РЦ147. - Линакустична РК

DEN 9966.24
Залиха

Пристапност

Џонс Манвил Линакустик ' ® rc каналот обезбедува супериорни термички и акустични перформанси и подобрено ракување за време на изработката при обложување на метални канали. Површината на воздушниот тек на Linacoustic Rc е обложена со нашиот комерцијален слој Permacote, кој обезбедува издржлива површина која е отпорна на прашина и нечистотија и обезбедува дополнителна заштита на производот од раст на микробите. Нашата уникатна технологија ослабена со пламен дава многу контролирана карактеристика на фини влакна што резултира со јадро од фиберглас неспоредливо од нашите конкуренти. Ова обезбедува постојано високи перформанси и лесна обработка на широк спектар на опрема за изработка на канали. Градежните патници имаат корист од помалку несакана бучава и поконзистентни температури за подобрена удобност. Линакустична Rcfiber Стакло Засилен Канал Lainer4. 21 во. Х 47.5 во. X 100 Стапки Ролни На рол71 Lbs Џонс Манвил RC147. 5-Линакустична RC (RC147. 5).

Параметри на производот

Слична стока