0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Лав Центар Кралот Плен Арт Деко Мода Нараквица Двојна Кожа Јаже Нараквица Двојка Во Собата

Лав Центар Кралот Плен Арт Деко Мода Нараквица Двојна Кожа Јаже Нараквица Двојка Во Собата

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Големина : големината на приврзокот е 2 см (0,8 инчи) во дијаметар. Должината на секоја нараквица е прилагодлива помеѓу 19 см - 22,5 см (7,4 инчи - 8,8 инчи)Класификација : Нараквица, Нараквица, комплет За Парови : -додаток што одговара на облеката-Обезбедува повеќе методи на носење-Црната кожна нараквица има привлечност во боја на лизгање и нежни прстени-кафеавата кожна нараквица има антички шарм во боја на бакар и извонредни прстени.- Носете ги и двете или одделно зависи од вашите стилови на носење-Може да биде пријател или двојка нараквица поставена за вашите најдобри пријатели, дечко, девојка, сопруга Или сопруг Материјал : -Нараквица : квалитетна и издржлива црна кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 2 х нараквица (една црна една кафеава)овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Лав Центар Кралот Плен Арт Деко Мода Нараквица Двојна Кожа Јаже Нараквица Двојка Во Собата.

Параметри на производот

Слична стока