0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Genuiskids Деца Девојки Летни Тимови Букви Печати Краток Ракав Маица И Повик Крава Главата Печатење Одблесокот Панталони Ленти За Глава Во Собата

Genuiskids Деца Девојки Летни Тимови Букви Печати Краток Ракав Маица И Повик Крава Главата Печатење Одблесокот Панталони Ленти

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Симпатичен дизајн : печатење Со Букви, тркалезен врат, летна маица со кратки ракави со растеглив секојдневен принт на главата на кравата разгорени панталони и лак за глава, извонредните детали за дизајнот го прават вашето малечко слатко и шармантно. Карактеристики. Ветување. Ракав : Краток Ракав. Погоден за деца секојдневна секојдневна облека, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири. Количина : 3 парчиња . Спецификација.

Параметри на производот

Слична стока