0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
дмкпв Женски Загреани Влечки Домашни Обувки Внатрешни Чевли На Отворено Дами Слајдови Слатки Влечки Влечки Со Поддршка За Женски Чевли Топло Розова 7

дмкпв Женски Загреани Влечки Домашни Обувки Внатрешни Чевли На Отворено Дами Слајдови Слатки Влечки Влечки Со Поддршка За Женски

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Женски Загреани Влечки Домашни Обувки Внатрешни Чевли На Отворено Дами Слајдови Слатки Влечки Папучи Со Поддршка За Женипол : Жени,Девојче. Горниот Материјал : ЕВА. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен, Мода. Стил На Пети : Отворен Прст. Чевли Пета Висока : 5см/1.9". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Женски Папучи Чизми Муклукс Супер Топли Влечки Жени. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Женски Влечки Женски Влечки За Женски Домашни Чевли. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Жена Папучи Жени Жени Балерина Папучи. Обични Чевли, Чизми, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки, Лесни, Лесни За Дишење Лесни За Носење Полетување! Папучи За Женски Стил Влечки За Женски Домашни Чевли.

Параметри на производот

Слична стока