0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женска Лабава Тркалезна Прашка За Вратот Удобен Џеб Широк Комбинезон За Нозе Летен Клиренс Ѕвезда Печатена Панталона Удобна Панталона Моден Ден На Независноста С?

Женска Лабава Тркалезна Прашка За Вратот Удобен Џеб Широк Комбинезон За Нозе Летен Клиренс Ѕвезда Печатена Панталона Удобна

DEN 303.84
Залиха

Пристапност

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте на Кафест!Доколку имате какви било прашања или ви треба помош, слободно контактирајте не.Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни стоки и услуги.Cofest Clearance COFEST Женска Лабава Тркалезна Прашка За Вратот Удобен Џеб Широк Комбинезон За Нозе Летен Клиренс Ѕвезда Печатена Панталона Удобна Панталона Моден Ден На Независност Светло Сина XXLFeatures : ова е одличен подарок за вашите љубовници или yourself.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, За Клуб и многу Повеќе Забелешка : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Прилика : Дневно, покажете го случајот, забава сезона : пролет, aut, зима големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115cm/45.28 "Хип : 150cm/59.06" Должина : 133cm/52.36 " Големина : XXL Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120cm/47.24 "Хип : 160cm/62.99" Должина : 129cm/50.79 " изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дневен пренослив материјал, погоден за различни прилики.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично. Машина или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/ Без Белило. Модни И секојдневни Еластични Фустани На Половината, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. Овие женски фустани Се Вистинити по Големина. Препорачуваме да ја добиете вашата редовна големина. Забелешка : Со Ладна Вода/Не Пеглана или Изветвена На Висока Температура/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слична боја, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Повод : Совршен За секојдневно носење, активности на отворено, шопинг, состаноци, забави и какви било други прилики Во Пролет, Fall и Зима.

Параметри на производот

Слична стока