0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гранд ПРИ турнеја РС 225 60R се вклопува: - Погодност на Субару Крострек, - jeep Cherokee Latitude Plus

Гранд ПРИ турнеја РС 225 60R се вклопува: - Погодност на Субару Крострек, - jeep Cherokee Latitude Plus

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Гран-при турнеја Rs 225/60 R17 Следната генерација Broadmarket Powerline која комбинира големина на супериорен квалитет, на пазарот и два високо ефикасни, сето време на турнеја дизајни. Пакетите на Grand Prix Grand Prix RS RS Powerline се возат удобност, влечење на сите временски услови и супериорно ракување за да ја создадат нашата најдобра вредност за гуми. FITS : 2019-21 Subaru Forester Prosterience 2010-12 Subaru Outback 3.6 R Premium 2014-18 Subaru Forester 2.5i Погодност 2013-14 Subaru Outback 2.5i погодност 2011-14 Ford Mustang Base 2012-13 Nissan Rogue SV 2006-10 Toyota Sienna XLE 2014-18 Jeep Cherokee North 2004-05 Toyota Sienna XLE Limited 2020-21 Kia Sportage LX S 2022-23 Jeep Compass North 2008 Saturn Vue Green Line 2015-17 Hyundai Tucson Fuel Cell 2011-19 Kia Sportage LX 2016 Jeep Compass Compass Latitude 2022- 23 Subaru Forester Wilderness 2017 Jeep Compass North 2019-20 Jeep Compass Висока надморска височина 2011 Ford Crown Victoria LX 2019-20 Hyundai Tucson Essential 2011 Nissan Rogue S KROM 2021 Jeep Compass Altith 2018 Jeep Compass Latitud проверете.

Параметри на производот

Слична стока