0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Одебан Женски Заоблени Пети Воена Чипка Плетена Манжетна За Глуждот Борбени Чизми Со Ниски Потпетици

Одебан Женски Заоблени Пети Воена Чипка Плетена Манжетна За Глуждот Борбени Чизми Со Ниски Потпетици

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Боја : Црвена, Зелена, Сина, Кафе, Каки, Жолто-Кафеава (По Избор). Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : СТП. Надворешен Материјал : Гума. Тип На Пета : Буци. Прицврстување : Чипка Нагоре. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Средна Цевка. Сезона : umn, Fall, Зима. Тип На Шема : Цврста Боја, Чипка Нагоре. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МАТЕРИЈАЛ : Избор на висококвалитетна кожа, синтетички ѓон што не се лизга и амортизирано подножје; Чист рачно изработен, моден бренд за одмор, најкористен материјал, мек и удобен. Водоотпорен : главниот материјал за чизми на црните чизми е стп кожа,бидејќи тоа,не се грижите за времето кога го оставате тоа ако го носите. Мода : оваа модна чизма за каубојка со модна западна потпетица и долгиот ѓон за носење може добро да се вклопи со разни тимови. ШИК ДИЗАЈН : Користејќи процес На Спојување, чевлите се комбинираат со етнички елементи, светли и модни. Стилски дами чизми жени потпетици до глуждот пролет вистинска кожа лизга на високи ниски горните потпетици западна работа чевли.

Параметри на производот

Слична стока