0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чевли Рог Патување Чевли Рогови За Мажи Жени Постари И Деца Подигање Чевли Чевли Лажица

Чевли Рог Патување Чевли Рогови За Мажи Жени Постари И Деца Подигање Чевли Чевли Лажица

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Пластични Чевли Рог Патнички Чевли Рогови За Мажи Жени Постари лица овој помошник за чевли ќе му помогне да ги облече чевлите без пречки и да доживее !Совршена Големина На Патување-апсолутно најсоодветна големина за патување. Без разлика дали ќе ставите куфер, ранец или актовка, тој ќе се скрие во аголот, но кога ви треба, само држете го и ќе носите чевли во најелегантна положба.Задоволувачко искуство за користење-го надградивме материјалот и кривата на телото на чевларот многупати за да го одржиме цврст и издржлив со супериорната пластика, роговите на чевлите лесни за свиткување ќе исчезнат од вашиот живот! Уште поважно, нема бруси што можат да ги оштетат вашите раце или чевлите.луда услуга-ние нудиме 90-дневна гаранција, сите проблеми со квалитетот на производот може да се заменат и не мора да се испраќаат назад, вашето искуство за купување е исто така важно за нас, ако имате какви било прашања за користење на производот, ве молиме почувствувајте ни и ние ќе го направиме приоритет за вас.Пластични Чевли Рог Патнички Чевли Рогови За Мажи Жени Постари И Деца подигање чевли чевли лажица материјал : Пластика боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Кога сте во шминка за оваа убавина, изгледате одлично и самоуверено од кога било.Овој комплет за шминка за убавина е добар и за девојчиња и тинејџери. Материјалот е свеж и еколошки, не грижете се за алергичните на телото. Исто така, разумно е да го испратите овој комплет за шминка како подарок на вашата девојка пријателка,девојките ќе изгледаа одлично и сјае. На сите ни е потребен Овој Производ За Лична Нега за жени, девојки во секојдневниот или секојдневниот живот.Овој комплет за шминка е многу лесен за учење и за шминкање. 7-14 дена Вредност ИСПОРАКА.5-7 Дена Стандардна ИСПОРАКА.

Параметри на производот

Слична стока