0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Главни мрежи со повеќе функционална сина пластична четка за базени и бањи

Главни мрежи со повеќе функционална сина пластична четка за базени и бањи

DEN 285.44
Залиха

Пристапност

Главната мултифункционална сина пластична крива четка за базени и бањи може да се користи како четка за рака или со телескопски столб. Има иновативна заоблена форма што го прави поефикасен при чистење на агли, агли, скали и други тешки области. Има робусна и лесна тркалезна рачка која е опремена со двојно копче за брзо ослободување за да се олесни вметнувањето или отстранувањето на телескопскиот пол. Оваа рачка му дава на корисникот поголема моќ за чистење на тешки задачи. Телото на мултифункционалната четка е направено од високо издржлива пластика и тежи само 0,44 фунти. Полу-цврстите влакната ќе помогнат во исцрпувањето на нечистотијата, линиите за гримаса, мувла и ѓубриња. Може да се користи за чистење на повеќе типови на површини како што се плочки и бетон. Оваа четка е дизајнирана да го направи процесот на чистење на базенот побрз и поефикасен при чистење на несакана нечистотија, грима и бактерии. Главни мрежи со повеќе функционална сина пластична закривена четка за базени и бањи. Тежина : 0,44 фунти . копче за брзо ослободување. Иновативна заоблена форма за скали, агли и агли. Може да се користи за чистење на повеќе површини. Робусна рачка за зафат за поголема потпора. Полу-цврсти влакна за чистење на нечистотија, валка, мувла, ѓубриња и многу повеќе.

Параметри на производот

Слична стока