0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Домашен декор индустрии високи силуети на дрво апстрактна бела шума над шема, 24, дизајнирана од Кејт Бенет

Домашен декор индустрии високи силуети на дрво апстрактна бела шума над шема, 24, дизајнирана од Кејт Бенет

DEN 639.84
Залиха

Пристапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да се обеси во потрага по изјава. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 10 x 1,5 x 24 врамени. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно монтирани на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Кејт Бенет.

Параметри на производот

Слична стока