0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кидтопија текстурирана минки кадифен џемпер

Кидтопија текстурирана минки кадифен џемпер

DEN 319.68
Залиха

Пристапност

Оваа малечка малечка за Кидтопија текстура минки маичка е одличен додаток на секоја гардероба за девојчиња! Оваа ткаенина е супер симпатична и интерактивна. Постојат срцеви контури извајани во ткаенината. Отворањето на половината, вратот и ракавот се плетени ребра што се совпаѓаат со минкината боја. Овој врв е одличен за планови за време на игра или цел ден! Удобно е и светло со мека текстура што ќе ја израдува секоја девојка! Текстурирана минлива маичка (мали девојчиња) : 100% полиестер извајана минки. Супер забавно и стилски. Извајани срца. Мека текстура. Машинско миење ладно.

Параметри на производот

Слична стока