0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Минутагиска слугинка оригинален сок од портокал овошен сок замрзнат концентрат, ФЛ Оз може

Минутагиска слугинка оригинален сок од портокал овошен сок замрзнат концентрат, ФЛ Оз може

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Од уживање во сок како дете, до обезбедување на вашето семејство вкусен сок или уживање во пијалок сок како возрасен, минутната слугинка бренд донесува добрина на вашето семејство 75 години. И секоја вкусна минута слугинка сок од портокал ја носи традицијата на добро. Minute Maid сок од портокал е автентичен, безвременски и чист вкусно освежувачки. Направено од концентрат со совршено зрели портокали богати со витамин Ц. Минутна слугинка сок од портокал од концентрат доаѓа во низа шишиња со погодно големина за секоја пригода, за да можете да имате добрина на чекор или дома. Minute Maid се гордееше со генерации на обезбедување квалитетни производи на семејствата ширум светот. Со повеќе од 100 различни вкусови и сорти од 100% сок од портокал до 100% сок од јаболко, и лимонади до удари, вистински овошен сок за да се создаде вкусен, квалитетен минутен минутен сок од сок на сок на семејства можат да веруваат. Вкусни и освежувачки пијалоци сок за целото семејство. Сега тоа звучи добро. Освежи со минута слугиум Премиум Оригинален сок од портокал замрзнат концентрат. 100% чист исцеден сок од портокал. Вкусен концентрат на замрзнат сок направен со совршено зрели портокали. Донесувајќи добрина на вашето семејство 75 години. 12 fl oz лименка на замрзнат концентрат за да можете да ја измешате добрината дома.

Параметри на производот

Слична стока