0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Време на одмор, женски и женски плус графички термички худи

Време на одмор, женски и женски плус графички термички худи

DEN 351.68
Залиха

Пристапност

Ова е празник за жени и жени плус графички термички дуксер од худи од време на одмор. Направено од памук/рециклирана мешавина од полиестер, оваа џемпер не само што ќе биде топла, туку и мека, удобна и еколошка. Спарете ги овие со фармерки или потење за еден ден на шопинг или лежење низ куќата. Достапно во 3 различни бои со 5 различни графики, овие џемпери ќе бидат неверојатен додаток за вас гардероба за празниците и исто така би било одлично да се носат за семејни фотографии. Се продаде исклучиво на! Време на одмор Women'sенски и женски плус графички термички худи : Искористете го исклучиво на>/li>. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Пулвер худи. Термичка ткаенина од вафли. Долги ракави. Меко и удобно. Увезени. Достапно во XS-XL и 1 X-3 X.

Параметри на производот

Слична стока