0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Беси и Барни Версај Пинк меур гума за гума за луксуз ултра плишано крзно крзнено месо од крзно

Беси и Барни Версај Пинк меур гума за гума за луксуз ултра плишано крзно крзнено месо од крзно

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Bagelette има скриена влечење што ви овозможува да го навикнете и да го претворите креветот во различни нивоа на гушканост со влечење на влечењето. Скриена торбичка е обезбедена за складирање на вишокот на влечење. Не само што ова му обезбедува на вашето домашно милениче најголемо искуство за удобност, туку создава уникатен дизајн што го прави два кревети во еден. Исто така, со реверзибилната карактеристика, вашиот крзнен најдобар пријател може да ужива во најдоброто од двата света! Се одликува со луксузни неспоредливи меки ткаенини. Се одликува со влечење за да ги прилагоди нивоата на гушканост. Покривот е машина што може да се мие. Лагер за перница за доказ за вода. Кабриолет (може да се користи во две различни форми). Реверзибилна (може да се користи во две различни страни).

Параметри на производот

Слична стока