0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Слупел дома декор пеперутка Апстрактни крилја Фотографија на животни од платно wallидна уметност по дизајн Фабриккен

Слупел дома декор пеперутка Апстрактни крилја Фотографија на животни од платно wallидна уметност по дизајн Фабриккен

DEN 607.84
Залиха

Пристапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : Предмет мери 30 должина x 1,5 длабочина x 40 висина инчи. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галеријата. Високо квалитетен печатење на платно, беспрекорно истегната и затегната до трајни рамки отпорни на смалување . Подготвени за виси - префабрикувани за да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен wallид што виси Хардвер. Апликација - Совршен декор Додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Дизајн од страна на уметнички дизајн Фабриккен.

Параметри на производот

Слична стока