0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Леарницата 7 w 3 4 l изложеност, винил разделување шејкови, - источно сиво

Леарницата 7 w 3 4 l изложеност, винил разделување шејкови, - источно сиво

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Нашиот најпопуларен профил на кедар, 7 "Сплит Шејк се одликува со разноврсна, топла, автентична текстура. За нова градба или постари домови, леарни тресери испорачуваат природен привлечност и класичен добар изглед. Резултатите од реалните калапи од кедар се користат за да се постигне оригиналот на Шакс Рачно разделен изглед со случајни жлебови и жито. Во рамките на секое тресење, текстурираната длабочина создава привлечен контраст помеѓу светлината и сенката. Сезона по сезона и година во година, леарниците тресете ја држат својата богата боја, заштитена со трајно капаче на АСА. Поддржано од А. Ограничена гаранција за живот и цврстина што се дополнува до елементите, тие никогаш не бараат пескарење, стружење, боење или сликање. Продадени во картони : 34 панели/Ctn. = 100 квадратни метри. Изработени од реални калапи од кедар. Карактеристики на случајни ознаки на А А. Мил пила и природно, суптилно дрво жито. Никогаш не бараат пескарење, стружење, боење или сликање. Достапно во над 40 различни бои. Ограничена гаранција за живот.

Параметри на производот

Слична стока