0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Часови за мажи на Georgeорџ: Сребрен тон, сребрен бирање, нараквица за врски со сребрен тон

Часови за мажи на Georgeорџ: Сребрен тон, сребрен бирање, нараквица за врски со сребрен тон

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Идеално за секој ден во неделата, машкиот Georgeорџ часовник Georgeорџ е совршен избор. Беспрекорно го меша класичниот дизајн со обична естетика. Целокупната завршна обработка на сребрен тон е лесен за носење и обезбедува безвременски стил. Овој разноврсен часовник ја надополнува секоја облека, што го прави додаток што комбинира софистицираност и апел за секоја пригода. Батерија со долг живот. Кварцно аналогно движење. Сребрена тон легура и нараквица. Класична 3 нараквица за врски. Дијаметар на случајот со часовници од 40мм.

Параметри на производот

Слична стока