0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
fvwitlyh Облак Сандали Женски Отворен Пети Глуждот Лента Платформа Фустан Пета Сандала

fvwitlyh Облак Сандали Женски Отворен Пети Глуждот Лента Платформа Фустан Пета Сандала

DEN 415.84
Залиха

Пристапност

Високи Чизми За Бутови За Жени Широко Теле Без Пета Нагоре Високи Сандали Од Тантела Обични Чевли Што Дишат Жени Чизми Високи До Колена Без Потпетица Забелешка : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Чевли Високи Потпетици : 7см/2.76"Материјал За Влошка : Материјал За Гумена Ѓон : Потсетник За Гумена Топла : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.Пакет : 1 Пар Чевли (Вклучувајќи Кутија За Чевли)ве Молиме, кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Горен Материјал : Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Рекреација Висок Стил : Стилето Се Зголемува Високо : НЕ[Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни алишта и секојдневно носење, такви фармерки. Стил на пети : Круг [Материјал]Горен Материјал : СТП, Надворешен Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно.Сезона : Четири сезони Материјал : PUPlatform Heigh : 1cm/0.39 " специфики На Ставката : Метод На Затворање : Стил На Лизгање : Секојдневен, Моден [Стил]Едноставен и моден ве прави попривлечни. обем : Ногендер : должина На Жените : НЕ [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки,Плажа, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното . Материјал : СТП. Чевли Пета Висока : 7см/2.76". [Материјал]Горен Материјал : СТП, Надворешен Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно. Материјал За Влошка : Гума.

Параметри на производот

Слична стока