0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Никол Милер Newујорк Парлин Амара област килим

Никол Милер Newујорк Парлин Амара област килим

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Домашната динамична колекција на килими во областа на Никол Милер во Newујорк ја истакнува удобноста, функционалноста и нијансираната несовршеност што навистина ќе го надополни секој постојниот декор додека ја поставува сцената за поставувањето на вашата соба. Препорачувајте употреба на нелизгачки подлога со сите килими (продадени одделно). Совршено како килим за дневна соба или килим во спалната соба. Домашни динамични килими, душеци за бања, кујнски душеци и килими со акцент се највисок квалитет и стил. Овие килими со површина сигурно ќе создадат визуелно шоу во вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, домашна канцеларија или влезна пат. Бесплатното одржување на кавга ја прави колекцијата „Парлин“ од дома динамичен идеален избор за кој било простор за живеење.

Параметри на производот

Слична стока