0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Женски Високи Заострени Панталони Еластичен Струк Сомотски Панталони со Џебна Еднобојна Боја За Зимска Fall Плишана Права Нога Облека За Лејди Л Кафе Плус Кашмир

Женски Високи Заострени Панталони Еластичен Струк Сомотски Панталони со Џебна Еднобојна Боја За Зимска Fall Плишана Права Нога

DEN 526.40
Залиха

Пристапност

Карактеристики : 1.СИТЕ НАТПРЕВАР : Сезонски и модерен. Многу лесно се совпаѓа со сите врвови или чевли. Тоа е добар избор за жени/тинејџери.2,6 ГОЛЕМИНИ : опуштете се. Можете да изберете помала големина за витко вклопување. Исто така добар подарок за вашата пријателка, ќе и се допадне.3.КВАЛИТЕТНИ ВЛАКНА : Изработени од полиестерски влакна, кои се помеки, повеќе дише и удобни за носење.4.ДОБАР ИЗБОР : нема штета на вашата кожа. Погоден е за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг итн.5.Машина За Перење. Препорачајте Миење На Рацете Нежно Во Нормала . Температурна Вода, Не Избелувајте И Не Мијте Со Топла Вода. Известување : 1. Големината на азија е помала од големината НА САД/ЕУ/ВЕЛИКА британија, ве молиме споредете и направете мерење пред купувањето. 2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење. Опис : Материјал : полиестерски влакна/Стил : како што покажува сликата големина, Должина, Колк С, 90см, 88см, 92см, 92см, 94см,96см,96см,96см,100см2хл,97см,104см3хл, 98см, 108см 1.СИТЕ НАТПРЕВАР : Сезонски и модерен. Многу лесно се совпаѓа со сите врвови или чевли. Тоа е добар избор за жени/тинејџери. 2,6 ГОЛЕМИНИ : опуштете се. Можете да изберете помала големина за витко вклопување. Исто така добар подарок за вашата пријателка, ќе и се допадне.2,6 ГОЛЕМИНИ : опуштете се. Можете да изберете помала големина за витко вклопување. Исто така добар подарок за вашата пријателка, ќе и се допадне. 3.КВАЛИТЕТНИ ВЛАКНА : Изработени од полиестерски влакна, кои се помеки, повеќе дише и удобни за носење. 4.ДОБАР ИЗБОР : нема штета на вашата кожа. Погоден е за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг итн.4.ДОБАР ИЗБОР : нема штета на вашата кожа. Погоден е за секојдневно носење, активности на отворено, шопинг итн. 5.Машина За Перење. Препорачајте Миење Раце Нежно Во Нормална Температурна Вода, Не Избелувајте Или Мијте Со Топла Вода.

Параметри на производот

Слична стока