0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
јинго женски капри панталони широки панталони за сечење на нозете цврсти лабави удобни еластични врвки за влечење салон за половината носете капри за жени со џебо?

јинго женски капри панталони широки панталони за сечење на нозете цврсти лабави удобни еластични врвки за влечење салон за половината

DEN 431.68
Залиха

Пристапност

Пол : Жени. Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. НЕГА НА ОБЛЕКА : женски каприс и исечени панталони, ладно миење во машина со слични бои, не мешајте.Женски Капри Панталони Широки Панталони За Сечење На Нозете Цврсти Лабави Удобни Еластични Врвки За Влечење На Половината Носете Каприс За Жени со Џебови.

Параметри на производот

Слична стока