0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Урбана Република Детско момче Ватиран бомбардер јакна, големини 2T-4T

Урбана Република Детско момче Ватиран бомбардер јакна, големини 2T-4T

DEN 431.84
Залиха

Пристапност

Бомбардерската јакна од Урбана Република е идеална против студено и студено време. Оваа јакна ќе го задржи вашиот син топол додека трчате дневни активности со него. Theек е трендовски и кул носи со омилените фармерки и патики. Урбана Република ватирана бомбашка јакна w/ плетено дно и плетени манжетни, големини 2 T-4 T.

Параметри на производот

Слична стока