0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Традиционално Јапонски Кјото Декоративно Дрвено Сликарство Домашна Декорација Рамка За Слика А4

Традиционално Јапонски Кјото Декоративно Дрвено Сликарство Домашна Декорација Рамка За Слика А4

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Големина : 24см х 32,7 см (А4)Класификација : Уметнички Принт, Декорација, Рамковна Карактеристика : -дизајн Во Правоаголна форма-Класичен дрвен дизајн : Може да одговара на секој декор, формален или секојдневен-Фина изработка и 100% безбедност на животната средина-360 степени ротирачки јазичиња за отворање одзади за лесен пристап-Акрилен фронт : дава јасен поглед на вашата слика и ги зачувува вашите фотографии-прекрасен сопствен подарок за свадби, годишнини, ангажмани, Невестински Тушеви и За Празниците, Како Изложба на Негуваните Спомени и Интересни уметнички дела.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Количината На пакетот со слики : 1 x Арт Печатење овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Традиционално Јапонско Кјото Декоративно Дрвено Сликарство Домашна Декорација Рамка За Слика А4.

Параметри на производот

Слична стока