0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Тенми Дами Платформа Чевли Мрежа Спорт Сандала Дебела Единствена Клин Сандали Чипка Обични Чевли Жени Крпеница Исечоци Летни Патики Се Зголеми Црвено 5

Тенми Дами Платформа Чевли Мрежа Спорт Сандала Дебела Единствена Клин Сандали Чипка Обични Чевли Жени Крпеница Исечоци Летни

DEN 271.84
Залиха

Пристапност

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) САНДАЛИ НА ПЛАТФОРМАТА : однесете секојдневно и удобно на следното ниво со сандалите на платформата. ИЗДРЖЛИВ НАДВОРЕШЕН ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : овие женски сандали со платформа за клин се лесни стапала за СТП, издржливи и обезбедуваат многу влечење. Разновидни сандали во стил што може да се носат од ден во ноќ, ќе бидат добро усогласени со различни фустани, здолништа или фармерки. БЕСКРАЈНИ КОМБИНАЦИИ НА ОБЛЕКА : Секоја облека ќе биде совршено испланирана со овие преслатки сандали чевли! Имаме толку многу бои за избор! Овие одат добро со фармерки, шорцеви, здолништа и вашиот разноврсен за облекување или секојдневна облека!. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Нозете нема да ви се лизгаат, да се вртат или да се движат надвор од местото додека ги носите овие спортски сандали!.

Параметри на производот

Слична стока